> GDAŃSK

> SZCZECIN

> WARSZAWA_FRETA

> WROCŁAW

Dominikanin, kompozytor, autor utworów liturgicznych oraz opracowań pieśni tradycyjnych.

Urodził się w 1979 roku w Rzeszowie.

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 12 lat w szkole muzycznej. Był członkiem zespołów wykonujących poezję śpiewaną, uczestniczył wraz z nimi w wielu konkursach i festiwalach. Śpiewał także szanty w rzeszowskim zespole Klang, z którym zdobył I nagrodę na międzynarodowym festiwalu Shanties 1997.

W 1998 roku wstąpił do Zakonu św. Dominika. W kwietniu 2004 roku złożył śluby wieczyste. W Zakonie przez wiele lat pełnił funkcję kantora. Był także odpowiedzialny za muzyczne przygotowania do Triduum Paschalnego oraz do Pasterki w krakowskiej Bazylice Trójcy świętej Ojców Dominikanów. Współtworzył muzykę do powstałego w krakowskim środowisku dominikańskim musicalu Zazdrosna Miłość.

W roku 2005 objął funkcję dyrygenta orkiestry podczas Zaduszek Jazzowych, które tradycyjnie odbywają się w kościele Ojców Dominikanów.

Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Krakowie.

Od początku współpracował z Ośrodkiem Liturgicznym. W pierwszym kwartale 2006 roku został powołany na stanowisko jego dyrektora.