> GDAŃSK

> WARSZAWA_FRETA
------ 14 stycznia 2006

> WROCŁAW

Psycholog, ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad dwudziestu lat jest zawodowo związana z oświatą (m.in. pracowała jako pedagog szkolny i psycholog w poradniach psychologiczno-pedagogicznych). Od 1996 roku pracuje w Centrum Metodycznym Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej jako nauczyciel-konsultant. Jestem nauczycielem dyplomowanym, edukatorem, rzeczoznawcą MENiS z zakresu opinii wychowawczych.
W latach 90-tych była także instruktorem i realizatorem programów profilaktycznych, m. in.: "Profilaktyka uzależnień w szkole humanistycznej" oraz "Drugi elementarz czyli Program Siedmiu Kroków". Od 1994 roku realizuje program "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców", a od 1996 roku prowadzi szkolenia realizatorów programu (od 1999 roku również w zakresie II części "Rodzeństwo bez rywalizacji").
Mężatka, mamą dwójki dzieci i babcia.

[www.cmppp.edu.pl]